Kontaktujte nás na +420 732 419 554 | info@bumpergames.cz

Ohlédnutí za XS Bumper games cupem 2016

Přinášíme Vám malý report ze 4. ročníku turnaje ve Chvaleticích u Pardubic. Již tradičně po vánočních svátcích jsme se sešli v pohodové vánoční atmosféře a příležitosti si zasportovat. Do turnaje se nám přihlásilo 12 týmů, které se rozdělili do 3 skupin.
Mezi přihlášené patřili opět známe týmy jako byli tradičně silní Lakros Trupics, kteří by už určitě rádi tento turnaj ovládli. Tentokráte to stačilo na postup do semifinále. Ze Začarovaných čárek, týmu z minulých ročníků, zbylo pouze Torzo, které si vedlo skvěle. Až rozstřel (a to doslova) rozhodl, že nevyhrajou svou základní skupinu. Rozstřel se jim stal osudným i ve čtvrtfinále, kde je vyřadil nově složený tým „Kopyta z Vyšehradu“, který vznikl z obhájců minulého ročníku Leadership Ambassadors. I přes nové složení se jim však podařilo v semifinále porazit tradiční „Lakrosáky“.
V druhém semifinále se utkali týmy Starý Máteřov a proti vítězi ranní skupiny, týmu Nelamsihlavu. Vyrovnané semifinále skončilo 1:0 pro Nelamsihlavu a následovali boje o medaile. Starý Máteřov si spravil chuť a poslal Lakros Trupics mimo stupně vítězů. Ve finále ukázali velkou morální sílu 4 Kopyta z Vyšehradu, kteří zvládli celý turnaj bez střídání a dokázali ho dokonce vyhrát.
Děkujeme všem zúčastněným, divákům a také partnerům turnaje- XS Power drinks, Paintball Hradec Králové https://www.facebook.com/paintballvhk a Larpgame.cz https://www.facebook.com/larpgame.cz/

Konečné pořadí turnaje:
12. Pokojové květiny
11. Ball Breakers
10. Deep Throat
9. Getpall Team
5-8. Sexy Bonbonci
5-8. Zpocený koule
5-8. Torzo z čárek
5-8. Svaz českých bohémů
4. Lakros Trupics
*** 3. Starý Máteřov ***
** 2. Nelamsihlavu **
* 1. Kopyta z Vyšehradu *

Tak zase za rok, kopyta!

Přidat odpověď

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.